Spółdzielcza 5  81 857 42 06 kom. 607 293 422   kancelaria@borkiparafia.pl A A A  

I KOMUNIA DZIECI .

czwartek, 02-06-2022 | dodał: Ks. Kazimierz Dudek

I KOMUNIA  DZIECI .

Wielka radość Dzieci oraz ich Rodziców w Dniu I Komunii Świętej w parafii Borki.

Dzieci klas III w parafii Borki przez cały miesiąc maj, razem z Maryją, przygotowywały sie duchowo do I Komunii Świętej, czyniły to przez udział w Nabożeństwach Majowych.                                                                                      Codziennie śpiewając Litanię do Najświetszej Maryi Panny przed Najświętszym Sakramentem  prosiły Matkę Boską aby pomogla im przygotować się, a najważniejsze przeżyć Spotkanie z Jezusem w Eucharystii jak najgoręcej i z wielką miłością.                                                                                                                                                                                           I właśnie tak się stało, w pamiętną dla nich Niedzielę  Wniebowstąpienia Pańskiego - 29 maja 2022 roku- piękną grupą / 38 dzieci / przeżyły pierwsze Spotkanie z Panem Jezusem w Skramencie Eucharystii w wielkej radości, dostojnie i bardzo uroczyście.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM