INTECJE MSZALNE NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ.

niedziela 29.01.2023   -   niedziela 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK:

Godz. 8:00 – Za zm. Janusza Kowalika. [ od rodziny Bobrów ]

WTOREK:

Godz.8:00 – Za zm. z rodz. Gilów, Zgrajków, Jaroszów, Gruchołów, Bieńków i Bielarskich. [ Przybysz Anna ]

ŚRODA:

Godz. 8:00 –Za zm. Janusza Obroślaka. / 15 r./

CZWARTEK: ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO.                                                        Godz.10:00 – Za zm. Genowefę, Stefana, Albina i Wandę, wp. dziadków obu stron.

Godz. 17:00 – W intencji Siostry Ani, a także wszystkich Osób Konsekrowanych, w Dniu ich Święta.

PIĄTEK:                                                                                                                                Godz. 17:00 – Za zm. Jerzego, Mirosława i Janusza Sokołów oraz rodziców obu stron.

SOBOTA:

Godz.17:00 – Za zm. Ludwika Jana Kalickiego. [ od Chrześniaka ]

NIEDZIELA.                                                                                                                        Godz.8:00 – Za zm. Jarosława Jurkiewicza. [ od Cioci Mirki z rodz.]

Godz.8:00 – Za zm. Zofię i Stanisława Walaszków.                                                            Godz. 10:15- Za zm. Mariannę i Adolfa Blicharzów oraz Zdzisława Tarkowskiego.

Godz. 10:15- Za zm. Jerzego Domańskiego. / 3 r./

Godz.12:00 – Dziękczynno – błag. w 90 rocz. urodzin Henryki Ozimkiewicz – Mamy Siostry Ani.                                                                                                                           Godz.12:00 – Za zm. Monikę / 3 r./, Władysława /7 r./ Całuchów, wp. Czesławy i Mariana.

/ Poza par. / - Za zm. Franciszka Błażewicza / 8 r./ i rodziców obu strn.