OGŁOSZENIA PRAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

niedziela 22.01.2023

1. Dziś w naszej Parafii Dzień Świętej, o godz. 11:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec oraz możliwość Spowiedzi św., a o godz. 12:00 Msza święta i Nabożeństwo do Świętej Rity.

2. W poniedziałek w naszej Diecezji Wspomnienie Błogosławionych Męczenników z Pratulina.

3. W środę – 25 stycznia – Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Minął kolejny tydzień Wizyty Duszpasterskiej, bardzo dziękuję za wszystkie spotkania z rodzinami, a oto program Kolędy w tym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK - PASMUGI / OD GODZ. 10:00/

• BORKI -UL. JANA PAWŁA II / OD GODZ. 15 /

• WTOREK- BORKI – UL. PARKOWA I NADRZECZNA / OD GODZ.15/

• ŚRODA - BORKI – UL. RADZYŃSKA. / OD GODZ. 15 /

• CZWARTEK – BORKI – UL. MAGNOLIOWA. / OD GODZ. 15 /

• PIĄTEK - BORKI - UL. WOJSKA POLSKIEGO / OD GODZ. 15 /

• / OD PANI KĘDZIERSKIEJ DO PAŃSTWA ADAMCZYKÓW/

SOBOTA – BORKI – UL. WOJSKA POLSKIEGO – DO KOŃCA .                                         / OD

GODZ. 14./