Spółdzielcza 5  kom. 607 293 422   kancelaria@borkiparafia.pl A A A

OGŁOSZENIA PRAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

niedziela 19.03.2023

1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. Niedziela Radości ze względu na bliskie już Święta Wielkanocne. Po Mszy Świętej o godz. 12 -spotkanie Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. oraz ich Rodziców.                                                                    2.Jutro przeniesiona Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Msza Św. o godz. 8:00.

3. W środę – 22 dzień miesiąca – Dzień Świętej Rity, o godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17:00 Msza Święta.

4. W tym tygodniu – w piątek – rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzić będzie dla nas Ks. Waldemar Pawelec – Misjonarz posługujący w Ukrainie i nasz Parafianin.

5. Oto porządek Rekolekcji:

Piątek:

9:00 – Msza Św. z udziałem Osób Starszych.

11:00 – Msza Święta dla dzieci. / Szkolna /

15:30 – Droga Krzyżowa, a po niej – o godz.16 - Msza Św. dla Wszystkich

18:00 – Msza Św. dla wszystkich – dla rodzin.

6. Na pół godziny przed Mszą Św. o godz. 9 i 18 – wystawienie i adoracja

Najświętszego Sakramentu.

Sobota:

9:00 – Msza Św. dla wszystkich, szczególnie dla Starszych i Chorych.

11:00 – Msza Św. dla dzieci .

16:00 – Msza Św. dla Młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu

Bierzmowania, a także ich Rodziców, bardzo proszę o obecność wszystkich,

to już tak blisko Bierzmowanie, w czasie Mszy Świętej będzie wielu

Spowiedników, bardzo proszę o przystępienie do Spowiedzi św..

18:00 – Msza Św. dla wszystkich – dla rodzin.

7. Również w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to także Dzień Świetości Życia - od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

8. W niedzielę Msze Św. jak zwykle i Zakończenie Rekolekcji

9. Są już w zakrystii paschaliki i baranki na stół wielkanocny, w ramach Jałmużny wielkopostnej wspieramy Dzieła Caritas...