OGŁOSZENIA PRAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO.

niedziela 08.01.2023

1. Dziś w Niedzielę Chrztu Pańskiego z wdzięcznością wspominamy także nasz Chrzest święty, podziękujmy Bogu za Dar Chrztu Świętego, a także za naszych rodziców i chrzestnych.

2. W następną Niedzielę gościć będziemy Kleryka Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji Siedleckiej. Nasz Gość podczas każdej Mszy Św. skieruje do nas Słowo Boże, a po Mszy Św. będzie również rozprowadzał Kalendarze na 2023 rok z fotografiami z życia Seminarium.

3. Za nami już kolejny tydzień Kolędy, bardzo dziękuję wszystkim za wielką życzliwość, a przede wszystkim za zapraszanie prawie w 100 procentach, dziękuję także za ofiary.

4. W tym tygodniu Wizyta Duszpasterska tylko w drugiej połowie tygodnia, a oto porządek Kolędy jest następujący:

Codziennie od godz. 10:00.

CZWRTEK – Tchórzew Kolonia – przy Gościńcu

PIĄTEK - Tchórzew Kolonia – na Górce..

SOBOTA - Borki – ul. Chmielna, Lipowa i Kolonia Borki