OGŁOSZENIA PRAFIALNE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

niedziela 05.11.2023

1. Dziękuję bardzo Klerykowi naszego Wyższego Seminarium Duchownego, za obecnośc, Słowo Świadectwa, nade wszystko za odwagę pójścia za głosem powołania, życzymy wytrwałości i Bożej Pomocy na tej pięknej, choć trudnej Drodze. Szczęść Boże.

2. W tym tygodniu ze względu na Wypominki i Różaniec za zmarłych w poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. również wieczorem, o godz. 17:00.

3. Wypominki w tym tygodniu będą czytane o godz. 16:15 w następującym porządku: w poniedziałek - ze Starej Wsi, we wtorek - z Wrzosowa, w środę - z Tchórzewa-Wieś i Kolonia, w czwartek Mruszewiec Stary i Nowy oraz Pasmugi, a w piąttek z Sitna. Po odczytanych Wypomikach Różeniec i Msza Św.

4. W sobotę –11 listopada – w naszej Ojczyźnie Święto Narodowe - 105 Rocznica Odzyskania Niepodległości.

W tym dniu modlić się będziemy szczególnie za naszą Ojczyznę, Msze św. w naszej świątyni – godz. 10:00 oraz godz. 17:00.

5. Właśnie w sobotę, po Mszy Św. o godz. 10 odbędzie się spotkanie kandydatów na mimistrantów i kandydatek do Scholi Dzieciecj w naszej parafii, a uroczyste ich przyjęcie odbędzie się w najbliższą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12:00.

6. Także w następną niedzielę przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, dlatego po każdej Mszy Św. ofiarami do puszek możemy wesprzeć Kościół Cierpiący.

7. W NASTĘPNĄ NIEDZIELĘ, ZE WZLĘDU NA JUBILEUSZ 400 - LECIA MĘCZEŃSKIEJ ŚMIERCI  ŚW. JOZAFATA KUNCEWICZA  MSZĘ ŚW. O GODZ, 10:15 PRZEŻYWAĆ BĘDZIEMY KU JEGO CZCI.